Fotowoltaika Katowice

Czy Katowice do dobre miejsce na fotowoltaikę?

Wszystkim mieszkańcom stolicy województwa śląskiego HSG Sun proponuje inwestycję w panele fotowoltaiczne. To sprawdzony i skuteczny sposób na pełne uniezależnienie się od dostaw prądu z sieci. Przydomowa lub firmowa elektrownia słoneczna pozwoli Ci korzystać z prądu całkowicie za darmo, a także zarabiać na jego sprzedaży dzięki dystrybucji nadwyżek do sieci. Klientom indywidualnym pomagamy w otrzymaniu bezzwrotnej dotacji do 5000 zł w ramach rządowego programu „Mój prąd”. Z kolei inwestorom dysponującym ziemią pod wynajem proponujemy atrakcyjne warunki najmu. Jeśli posiadasz grunty pod instalacje fotowoltaiczne Katowice są miastem, w którym chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

Panele słoneczne w Katowicach – najważniejsze korzyści:

  • darmowy prąd ze słońca dla domu lub firmy,
  • niezależność od przerw w dostawie energii z sieci,
  • możliwość zarabiania na sprzedaży nadwyżek,
  • bezobsługowa, wydajna instalacja
  • możliwość umiejscowienia elektrowni na dachu budynku lub bezpośrednio na gruncie,
  • przyspieszony zwrot z inwestycji dzięki pozyskanej dotacji,
  • inwestycja w systemie „od projektu do realizacji”.

Fotowoltaika na Śląsku – dlaczego warto inwestować w panele słoneczne?

Choć Polska zalicza się do tych krajów, gdzie inwestycje w fotowoltaikę uznaje się za najbardziej opłacalne, warto zdawać sobie sprawę, że poszczególne regiony nadają się do takich inwestycji lepiej niż inne. Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne Katowice – ze względu na średnie nasłonecznienie – uchodzą za jedno z lepszych miast do budowy elektrowni słonecznych w całej południowej części kraju. Z całą pewnością stanowi to jeden z powodów, dla których tak wielu inwestorów indywidualnych oraz biznesowych decyduje się na całkowite uniezależnienie od dostawców energii elektrycznej, inwestując właśnie w fotowoltaikę na Śląsku.

Chcesz wiedzieć więcej na temat warunków budowy przydomowej elektrowni słonecznej? Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły inwestycji w fotowoltaikę i ciesz się darmową, zieloną energią.

Panele fotowoltaiczne od HSG SUN