Fotowoltaika Kielce

Kompleksowa fotowoltaika w Kielcach

W ramach naszej oferty proponujemy Ci realizowane w bardzo szerokim zakresie wsparcie w dziedzinie inwestycji w panele fotowoltaiczne Kielce są przy tym jednym z kluczowych dla naszej działalności miast, w obrębie której jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Na Twoje życzenie podejmiemy się analizy obszaru montażu pod kątem jego potencjału energetycznego, przygotowania szczegółowego projektu oraz dostarczenia do wskazanej przez Ciebie lokalizacji w Kielcach paneli słonecznych i wszelkich potrzebnych podzespołów. Co więcej, proponujemy również profesjonalny montaż oraz przyłączenie systemu do lokalnej sieci energetycznej.

Dodatkowo oprócz obsługi klientów indywidualnych, na co dzień realizujemy także zlecenia na rzecz przedsiębiorców czy rolników, w tym m.in. przy kompleksowym wdrażaniu nowoczesnych, w pełni bezobsługowych farm paneli fotowoltaicznych na terenie Kielc i ich okolic.

Fotowoltaika świętokrzyskie – sposoby dofinansowania

Niewiele jest obecnie inwestycji tak opłacalnych w długiej perspektywie czasu jak panele słoneczne Kielce są jednak jednym z licznych polskich miast, gdzie przedsięwzięcie to może stać się jeszcze bardziej lukratywne za sprawą rządowego programu o nazwie „Mój prąd”. Na program ten składają się dotacje udzielane osobom fizycznym zainteresowanym instalacją paneli PV. Mogą one obejmować maksymalnie połowę wszystkich poniesionych na rzecz systemu OZE kosztów, ale przy tym nie więcej niż 5000 zł.

W ramach naszej działalności udzielimy Ci kompleksowego wsparcia także w tym zakresie. Zgłoś się do nas, a całość formalności włącznie ze złożeniem wniosku weźmiemy na siebie.

Warto także zaznaczyć, że jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne Kielce nie są jedynym obszarem naszej działalności. Na co dzień obsługujemy klientów również z pozostałych miejscowości zlokalizowanych w województwie świętokrzyskim oraz osoby z wielu innych stron Polski. Do współpracy serdecznie zapraszamy Cię zatem bez względu na Twoje miejsce zamieszkania czy adres prowadzonej przez Ciebie firmy lub gospodarstwa rolnego.

Panele fotowoltaiczne od HSG SUN